Ako sa rozprávať s človekom s vyhorením

Vitajte v kurze Ako sa rozprávať s človekom s vyhorením. Kurz pozostáva z piatich kapitol a záverečného testu. Dozviete sa v ňom všetko potrebné na to, aby sa Vám lepšie komunikovalo s blízkymi ľuďmi, ktorí si prechádzajú vyhorením. Kurzom Vás prevedie psychológ Michal Bača, ktorý sa porozprával o vyhorení so známou speváčkou a herečkou Celeste Buckingham a so scenáristom a komikom Jánom Gorduličom. Sme vďační našim hosťom, že sa s nami podelili o ich osobnú skúsenosť.
Celeste Buckingham
Speváčka a príležitostná herečka
Do troch rokov žila na Aljaške, potom sa jej rodina presťahovala na Slovensko, kde vyrastala a začala hudobnú kariéru.Je finalistkou druhej série Česko Slovenskej SuperStar. V roku 2012 vydala svoj debutový album Don't Look Back a bola nominovaná na MTV Europe Music Awards v kategórii Best Czech and Slovak Act. Bola porotkyňou slovensko-českej verzie X Factoru. V roku 2013 získala cenu OTO ako speváčka roka. Bola nominovaná aj na Radio Disney Music Awards v Amerike.
Jano Gordulič
Scenárista, moderátor, komik
Zakladateľ, líder a hlava show "Silné reči". Pracuje tiež ako scenárista, usilovný hľadač dier na trhu, kreatívec a občas sa zapotí aj ako režisér. Jeho najväčšou vášňou je humor a podkopávanie zaužívaných stereotypov. Okrem Silných rečí je jeho srdcovým projektom online show Ťažký týždeň a napriek tomu, že ho irituje ľudská hlúposť a zo všetkého si robí srandu, snaží sa byť na staré kolená k ostatným naozaj fér.
Michal Bača
Psychológ
Štúdium psychológie ukončil v roku 1999 a vyše 20 rokov sa venoval rozvoju manažérov a zamestnancov vo veľkých firmách. Aktuálne poskytuje individuálne psychologické konzultácie a tiež koučing zameraný na rozvoj leadershipu a riešenie náročných situácií.