Ako sa rozprávať s človekom závislým na alkohole

Vitajte v kurze Ako sa rozprávať s človekom závislým na alkohole. Kurz pozostáva z piatich kapitol a záverečného testu. Dozviete sa v ňom všetko potrebné na to, aby sa vám lepšie komunikovalo s blízkymi ľuďmi, ktorí prejavujú príznaky závislosti na alkohole. Kurzom vás prevedie psychológ Michal Bača, ktorý sa porozprával s Branislavom Jobusom. Sme vďační za atmosféru na stretnutí, otvorenosť a úprimnosť pri zdieľaní svojich skúsenosti.
Braňo JOBUS

Hudobník, spisovateľ

Branislav Jobus, viac známy ako Braňo Jobus, či pod mediálne známou zdrobneninou Branuško, je slovenský spevák, hudobník, spisovateľ a zakladateľ hudobného festivalu Vrbovské vetry.
Do povedomia sa dostal ako líder hudobných skupín Karpatské chrbáty, Vrbovskí víťazi či prostredníctvom hudobného projektu Abusus. Pre Jobusove vystupovanie je typická silná dávka vtipu, recesie a lokálpatriotizmu, na základe čoho sa stal vyhľadávanou osobnosťou slovenskej alternatívnej scény.
Michal BAČA

Psychológ

Štúdium psychológie ukončil v roku 1999 a vyše 20 rokov sa venoval rozvoju manažérov a zamestnancov vo veľkých firmách. Aktuálne poskytuje individuálne psychologické konzultácie a tiež koučing zameraný na rozvoj leadershipu a riešenie náročných situácií.